6. DIO
Gostovnica
Ako želite javno izraziti svoje dojmove o ovome međumrežnom kutku, svoje komentare molim upišite u sljedeći obrazac, hvala!
Gospodin Draško kao moj drug po moždanom/ šlagu mi je idol od kako sam ušao u svijet " šlagiranih". Opp., nešto kao Elvis ili Beatlsi. ponosno se prijavljujem u gostovnicu, ponosan jerbo sam pročitao remek djelo pisanja očima. Pročitao sam polako i smireno dinamičnu knjigu o velikom čovjeku ljudini Drašku. O da opet ću i opet pročitati. Hvala ti Draško na prekrasnom djelu i hvala ti što nisi na Zagorskom pisao, jerbo moj šlagirani mozak bi prokuhao, a ovaoko je samo zaključio.
Vau
