6. DIO
Gostovnica
Ako želite javno izraziti svoje dojmove o ovome međumrežnom kutku, svoje komentare molim upišite u sljedeći obrazac, hvala!
Poštovani gospodine Draško, iako još nisam detaljno prolistala cijeli vaš web site "webLIstanje", jednostavno sam Vas htjela pozdraviti, zahvaliti na činjenici da ste nam svima omogućili ovako sjajno i ispunjavajuće štivo, i htjela sam još dodati da ste veliki uzor, sa divnim duhom i širokim umom, puno širim od većine "nezaključanih", da vas je veliki užitak čitati, i na ste ponos svojoj divnoj familiji. I da, skoro sam zaboravila,da ću se vratiti u "Gostovnicu", jer nešto što se zove "Gostovnica", tome se moraš vraćati!! --(-(-@
